Kino ze Szminką - 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Kino ze Szminką to wbrew pozorom nie to samo, co Kino Kobiet, które organizowane jest w Kinie Helios, choć przebieg tych wydarzeń jest podobny, ponieważ przed spotkaniem również można odwiedzić różne stoiska rozstawione w holu kina oferujące w tym dniu darmowe zabiegi, zniżki na zakup kosmetyków lub karnetów. Różnicą między jednym, a drugim spotkaniem jest liczba stoisk i ich rozplanowanie, czas trwania, zasady konkursów i przede wszystkim liczba uczestników – tutaj zdecydowanie przoduje Kino ze Szminką. Pewnie Was zastanawia kto na taki seans przychodzi, więc Wam zdradzę w większości kobiety, ale też mężczyźni! Komedia producentów „Wkręceni” czyli 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach na jakiej byłam przypadła mi do gustu, bo nie była nudna tylko śmieszna, momentami zaskakująca.


Podczas spotkania ucieszyła mnie, mnie możliwość zobaczenia z bliska ubrań marki JO.MU. wygrana w konkursie, a także spotkanie Oli blogerki i od pewnego czasu youtuberki jakiej początkowo nie zauważyłam tylko dopiero przy wejściu na sale, ponieważ jak zwykle patrzyłam w wyświetlacz aparatu i nic nie widziałam poza nim (nie przez cały czas – żeby nie było). Zabrakło mi jednego dłuższego występu Tomasza Soleckiego (twórcy projektu Vantago, którego hasło przewodnie brzmi: „Razem Możemy Więcej!”), ale za pewne jeszcze kiedyś będę uczestniczyć w esencje na jakim ten Pan będzie prelegentem. Cało spotkanie bardzo mi się podobało dlatego z chęcią się jeszcze na nie wybiorę.

A teraz zdjęcia!Napiszcie koniecznie czy kiedyś braliście udział w podobnym spotkaniu. 

*I przy okazji zapraszam Was na mojego Fanpage'a, Snapchat'a (ndkkbydorotka) i Instagrama (niedokoncakosmetycznie) gdzie zawsze publikuje zdjęcia z tego typu wydarzeń.

9 komentarzy:

 1. O Kinie Kobiet słyszałam, o kinie ze szminką już nie. Wybrałabym się chętnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześto biorę udział w kinie kobiet, o tej akcji nie słyszałam (jeszcze;)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajne wydarzenie, ja sama nie mam szczęścia do takich spotkań u mnie w mieście. A na film też mam ochotę pójść ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super akcja :) U nas tez sa ale kino kobiet w Cinema City bodaj :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz słyszę o Kinie ze szminką :) Wybieram się niebawem na ten film :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna akcja, chętnie bym się przeszła na takie spotkanie

  OdpowiedzUsuń
 7. Super że udało ci się tam być!:D

  OdpowiedzUsuń
 8. O super sprawa! sama chętnie bym poszła na taki event :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłam na tym filmie i niestety nie przypadł mi do gustu...

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.